Edgar Savisaar (Robin Roots)

Valimisteenistuse juht Priit Vinkel ütles, et Indrek Tarandi asemel saaks asendusliikmena europarlamenti Edgar Savisaar.

Juhul kui Tarand kevadel sotsiaaldemokraatide nimekirjas riigikogusse kandideerib ja valituks osutub ning Tarand ka riigikogusse minna tahab, peab ta oma europarlamendi mandaadist loobuma. Ehkki europarlamendi valimised on paar kuud pärast riigikogu valimisi, tuleks Eestist sinna üks saadik asemele saata, kirjutab ERR-i uudisteportaal.

"Tõepoolest, esimene lisamandaat Indrek Tarandi europarlamendist lahkumise korral läheks Eesti Keskerakonnale ja Eesti Keskerakonnal tuleks vaadata vastavalt häälte arvule, kes on nimekirja siseselt järgmine oma isiklike häälte arvu poolest," rääkis Vinkel ERR-ile.

Kui Edgar Savisaar peaks otsustama europarlamenti mitte minna, on järgmine nimekirjas Mihhail Stalnuhhin.

Jaga artiklit

53 kommentaari

P
PriII Iaud lu bas ju   /   18:56, 12. sept 2018
hiljuti kohtusaalis ära s u r r a ja nüüd koguni europarlamenti. Kui kohtusaalis oli kiirabi brigaad kaasas kas siis europarlamendis hakab k i r s t u auto maja ees stardivalmis seisma? Ha-ha-ha-ha-ha-ha-haa. Igatahes Jurij Nikulin, Mihail Šuidin, Oleg Popov ja teised puhkavad selle kI0uni kõrval. ;)
M
mida...  /   10:55, 11. sept 2018
Kas Savisaar sai terveks?

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis