Laadin videot...
1
foto

Õhtuleht uuris, mitu ööistungit on algaval istungjärgul kavas pidada, kui palju kulutab antud riigikogu koosseis viimasel istungjärgul kuluhüvitisi ning kui suur peaks olema Kaja Kallase ette pandud riigikogu liikme abi palk? 

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees Martin Helme arvab, et sel aastal ööistungeid ei tule. „Valitsuse enamus parlamendis on nii õhukeseks kulunud, et ma arvan, et nad kuulavad meie ettepanekuid palju hoolikamalt juba komisjonis.”

Kuluhüvitised on Martin Helme sõnul selleks, et teha tööd valijatega. „Mina soovitan küll meie fraktsiooni liikmetel eriti enne valimisi valijatega väga intensiivselt tööd teha.”

Riigikogu liikmele Martin Helme abi palkamist vajalikuks ei pea. „Minu seisukoht on, et riigikogu liige peab seaduste lugemise ja seadusparanduste tegemisega ise hakkama saama. Selle jaoks on tal ka fraktsiooni tugi olemas.”

Vaata videost, mida arvas EKRE aseesimees Martin Helme!

Jaga artiklit

20 kommentaari

E
Eesti kodanik  /   11:47, 11. sept 2018
ekre ei vajagi abilisi, kuna miks peaks kloun vajama lolluste lahmimiseks abilist? Vana helme viskab öhku möne rumala loosungi ja köik siis kaagutavad seda. Riigikogus tuleks ikka teha tööd, mitte niisama seal istuda ja populistlikku rumalusi rääkida.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis