Kaheksast kontrollitud bussist, millest seitse olid koolibussid, olid liiklemiseks ohutud ehk tehniliselt korras vaid kaks bussi – selline oli politsei ja maanteeameti kontrollreidi tulemus.

Ka bussijuhid ise tunnistasid, et paraku pannakse koolibussiliinile pahatihti just kõige vanemad ja tehniliselt kehvas seisus bussid, vahendas ERRi uudisteportaal.

Mittetöökorras turvavööd, lahtised bussiistmed, teibiga kinni kleebitud roolivõimu ohutuli, pidurisüsteemi rikkest märku andev ohutuli, ise avanev pagasiluuk on loetelu, mis maanteeameti töötajatele ja politseile kohe silma hakkasid.

Nädalapäevad tagasi postitati Harku valla elanike sotsiaalmeedia gruppi video koolibussist, mis Türisalu mäest alla sõites käitub autojuhtide keeles nagu kutsikas ehk bussi esimene osa tüürib põõsaste poole ja tagumine vastassuunda.

Bussifirma Atko vastas "Aktuaalse kaamera" päringule busside tehnilise seisukorra kohta vaid seda, et buss on läbinud edukalt tehnoülevaatuse.

Vaata pikemalt "Aktuaalse kaamera" videost!

Jaga artiklit

32 kommentaari

A
AUTOJUHT RAKVEREST VOLVOGA  /   19:11, 11. sept 2018
bussisõit tasuta kas siis tasuta ei remondita.osad tsuta kütus tasuta.kõik tasuta
Ü
üks sihuke romu  /   16:33, 11. sept 2018
meie külas ka- omanik ja juht ühes isikus reostavad jubedalt väljaheitetomuga iga päev küla. ei saa välja ega akent lahti teha, rõve värk. aga mine sa ütlema, ise veel külavanem ka, õigust jääb sindril ülegi.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis