Laadin videot...
3
fotot
Kelluka tee röövel (Politsei video)

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo palub avalikkuse abi videotes olevate meeste isikute tuvastamisel. Mehi kahtlustatakse tänavu kevadel ja suve alguses toime pandud röövides. Kaks röövi ei ole omavahel seotud.

Tänavu 17. märtsil kella 17.30 ajal rööviti Kelluka teel vanemalt naisterahvalt käekott, milles oli kannatanu mobiiltelefon. Mees käis eelnevalt Linnamäe teel asuvas kaupluses ning jäi turvakaamera salvestisele.

Kahtlustatav on umbes 20-30 aastane mees tumedate juustega. Röövimise hetkel oli tal seljas musta värvi kapuutsiga vest. Vesti all oli tume pusa, mille paremal varrukal oli kirjas ’’BMW Motorsport’’. Jalas olid tal halli värvi spordipüksid ning sinist värvi tossud.

3. juunil kell 6.30 ajal toimus rööv Lasnamäel Pallasti tänaval kergliiklusteel. Seni tundmata meesterahvas lõi noort naisterahvast selja tagant ning võttis ära tema käekoti, milles oli mobiiltelefon.

Kahtlustatav oli umbes 30-35 aastane kiilaspäine mees habemega. Seljas oli tal musta värvi jope, jalas sinist värvi teksapüksid ning heledad tossud. 

Politsei palub kõigil, kes videotes olevaid mehi tunnevad, anda sellest teada Põhja prefektuuri kriminaalbüroo röövigrupile telefoninumbril 5193 2093.

Jaga artiklit

4 kommentaari

N
Naiteks soomest  /   16:29, 11. sept 2018
Tulevad talendid ei leia siin tööd, puudub enamasti juhiluba ja haridust ka vähevõitu. Tööpingil on ka rohkem aru peas, operaatoriks saada peab keskharidus olema. Kinnine ring ja mis muud üle jääb, elatist on ju vaja, jooki, suitsu ja narkotsi ka...
M
maakas  /   13:45, 11. sept 2018
vaadaku sealt uuenenud keskkerakonna valijate seast...

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis