4 kommentaari

V
vaataja  /   19:40, 11. sept 2018
olen eelkirjutajaga täiesti ühte meelt. Hale ja mannetu saade oli. Lootsin, et ehk tuleb midagi teravat ja asjalikku, aga ei. Mingid tundmatud nolgid arvasid,. et on vaimukad, aga selliste odavate naljadega kedagi küll ei võlu ega pane saadet vaatama. Kohe väga armetu oli see esimene saade.
A
aikjuu  /   11:41, 11. sept 2018
jääb soovida rohkem intelligentsi, Juure-Ojani on pikka
M
Meil  /   11:23, 11. sept 2018
Eestis on humoristid, kes ka teevad nalja. Koomikud on sellised poolkoomilised tegelased, kelle nali on nii madalalaubaline, et pigem ajab nutma.
K
kohutav  /   11:16, 11. sept 2018
Siin ei ole tegemist komöödiaga, või siis on noortel teine taju komöödiast ja heast huumorist. Antud nn naljad olid äärmiselt labased ja isegi solvavad vanurite kui ka laste teemal. Peale selle vandumine jms. Tegemist oli noorte nolkide ilkumisega, mis jättis väga ebameeldiva ja rusuva mulje. Kui poiss oli varem olnud lihttööline, siis ta peaks selleks edasi jääma. Peeter Oja ja Mart Juure kingad on nende jaoks väga suured ega saa ka kunagi parajaks. Lihtsalt nende nn koomikute (nii nagu nad ennast ise nimetavad) mõistus ja IQ ei küüni. Äärmiselt labased naljad, teema oli ülesehitatud a la noored nolgid püüavad purjus peaga ennast kõigi ees vägevaks teha ja olla kõvad tegijad. Kohutav saade. Lõpetage selline rahva mõnitamine nolkide näol

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis