24 kommentaari

S
Statistiline keskmine  /   14:09, 12. sept 2018
Et siis alatoitumus Aafrikas ja ületoitumus mujal . Saamegi kokku keskmise toidetud inimese.
Aafrikas tuleks peale sünnitamise mõelda ka sellele, et lapsed tuleb ûles kasvatada, teha rohkem tööd ja mitte ronida parasiteerima teiste turjale.
Tôsi on ka, et Usa_s on väga palju ülekaalulisi inimesi. Kõik see tuleneb rämpstoidust.
K
kolla  /   09:40, 12. sept 2018
ÜRO on ühinenud rahvaste organisatsioon.Ahvriklastega peaksid tegelema loo makaitsjad.
A
aga  /   09:03, 12. sept 2018
mis te muretsete, see aafrika,aasia rahvaste filantroop on ammu kinkinud miljonitele naistele hormoonimplataadid ja kaitsesüstid mis juhtumisi viljatuks teevad! Ah, juhtumisi teie endi naised lapsed saavad sama, ise maksate ainult kinni omaenda hävitamise!
I
iroonia  /   05:01, 12. sept 2018
Mingil kummalisel põhjusel on suurim häda just aafrikas? See ajuvaba sigimine välja jätta, siis hiljuti tegi Simbabwe majandusimet ja võõrandas valgetelt farmeritelt maa ja andis oma kohalikele tegelastele majandada. Nüüd on sama tee ette võtnud LAV. Aafrika peaks nüüd hoopis ju oma pudrumägede otsas istudes eriti heal järjel olema, kuna õnnestus revolutsiooniliste ideede abil peletada valged farmerid toidukasvatamise sektorist eemale? Ei saagi aru, mis pagana pärast see aafrika euroopa poole kolib.
T
to iroonia  /   11:07, 12. sept 2018
Kui 24 aastaga rahvaarv kahekordistub (Egiptus), siis tuleb ju maad juurde hankida, Euroopa lahkelt pakub ja varsti ka siin mustad farmerid võtavad valgetelt maa...
T
Tõekuulutaja.  /   21:41, 11. sept 2018
Mitte äljahäda ei süvene vaid emake loodus teeb oma korrektuure. 7,6 miljardit on liig mis liig.
!
!!!  /   20:25, 11. sept 2018
Viimase poole sajandi jooksul on Jeemeni rahvaarv peaaeg t kolmekordistunud, Sama on juhtunud ka Bangladeshis. Aafrika rahvastki kolmekordistus samuti. Ja kui praegu on neid mustal mandril miljardi ringis, siis sajandi keskpaigaks prognoositakse 2 miljardit ning lõpuks 4.3 miljardit.
J
JuSS  /   20:13, 11. sept 2018
iga riik ja rahvas peab suutma end ise ära toita, sest muidu pole ta jätkusuutlik. Ja neid ootab sel juhul rändr0hutirtsude saatus. Paljuneda, mõõdutunetult paljuneda. Uusi söödamid otsida ning lõpuks kui kõik on paljas, rüüstatud ja lagastatud, siis ise ka massiliselt hukkuda.
M
marks  /   19:01, 11. sept 2018
Pool abi peaks minema preservatiivides . Ja selgitama et need supiks ei sünni.
M
marksile  /   20:10, 11. sept 2018
eks sa siis mine ja paku seda ise mõnele moslemimehele. Ja tõenäoliselt saad seejärel kinžalliga ehk pistodaga. Sest moslemimehele oleks selline soovitus suurim solvang. mõnitamone. Tema pidev hingehooldaja, kohalik mulla õpetab talle, et ärge muretsege ning tehke lapsi. Kui Allah annab elu, küll ta annab siis ka toidu! Peaasi on ikka 5-6 korda iga päev Meka poole palvetada, täpselt usupühi ning ramadaani pidada, mošeed külastada ning mullale annetada. Sest siis Allah aitab ning kõik saabki korda. Ka toiduküsimus. Nende religioonis näitab poegade arv mehe väärtust ning väärikust. See, kellel on 7 poega, see on aksakall ja võib auuli nõupidamisel auväärt vanameeste lõkke ääres istuda. Aga sina? Pakud talle preservatiive! Mõtle ikka ise.
T
to marksile   /   22:23, 11. sept 2018
Allah aitabki, Merkeli isikus...
T
to to  /   03:39, 12. sept 2018
Ja aitabki! Eks ütleb meiegi pühakiri, et isanda teed on imelikud. Seesama käib ka Allahi antud lahendite kohta. Nii et Allahi annetatud toit võib tulla ka uskumatute gjauuride käe läbi saadetavas humanitaarabis. Või nende poolt vastuvõtmises ning ära toitmises.
J
Juhan.  /   18:58, 11. sept 2018
Väga palju aitab nälgijaile kaasa õpitud abitus.
Milles üldse probleem ?  /   18:34, 11. sept 2018
Loodus reguleerib sigivuse ja jäävuse.
I
Irf  /   17:39, 11. sept 2018
Täpselt ni ongi, et kui syya juua pole, siis tuleb vähem sigida ja rohkem toidu-joogi nimel töötada. Kaevud kaevata, põlde niisutada ja nii edasi, mitte naasama vedeleda.
S
See  /   17:32, 11. sept 2018
sigimise konveier tuleb teaduslike meetoditega sundpeatada. Kui päästepaadi serv on veega triiki siis saame aru, et kõik, stopp. Kui Maa upub reostusse ja nälga - siis, anna aga minna.
  /   18:53, 11. sept 2018
Teema tuleb jah tõstatada ÜRO-s. Maa jätkusuutliku kasutamise eesmärgil tuleks teha kalkulatsioonid järgneva tuhande aasta kohta iga riigi osas eraldi ühtsete valemite kohaselt. Sealt edasi anda kõikidele riikidele kohustus elanikkonna arvu kvootidele vastavusse viimiseks. Kvoodid arvestatakse vastavalt selle, kui palju selle riigi looduslikud ressursid seal riigis inimesi võimaldavad üleval pidada, et jätkuks järgnevaks tuhandeks aastaks. Ja teha seda kvootidele vastavusse viimise pressi sama resoluutselt nagu on tehtud tuumarelva tõkestamise, kliimasoojenemisega, lillastumise pealesurumisega, pagulaste pähemäärimise, pagulaste kasulikkuse mustast valgeks rääkimise, kaubandusembargode määramise jne teemadega kokku ja enamgi veel.
https://en.wikipedia.org/wiki/Projections_of_population_growth
T
to/  /   20:19, 11. sept 2018
Kalkulatsioonid ongi juba ammugi tehtud. Euroopa valgete hulgas tuleb propageerida võitlevat feminismi, soovahetust, hómoabielusid ning aborti. Samuti e-ainetest üleküllastunud toite, nii et juba nende imikudki vähki haigestuksid. Et nende niigi negatiivne iive veelgi hoogu juurde saaks ning rahva kokku kuivaks. sest siis saab tühjaks jääva maa taasasustada igasuguste mustade mugavuspagulastga, kellel oma kodumail kitsaks jääb.
S
Siku  /   23:33, 11. sept 2018
Aga nood jäävad ju siin ka nälga kui valgeid enam pole, kes põldu hariks ja toitu toodaks.
E
EESTLANE  /   16:15, 11. sept 2018
Aitavad abordid ja eutanaasiamasinad.
K
Kõikide  /   15:46, 11. sept 2018
riigikogulaste palk koheselt sinna suunata.
A
arvamus  /   13:44, 11. sept 2018
Eks sigimise propaganda aita sellele kõvasti kaasa, järsku peaks avaldama tõe, suurim inimkonna probleem on liiga suur inimeste hulk planeedil maa, saja aastaga on 1,5 miljardi paelt kasvanud 7,5 miljardini.
V
Võib-olla osa nendest alatoidetutest  /   13:20, 11. sept 2018
oleks võinud sündimata jääda.
Näiteks Hiina ju vahepeal karmistas meetmeid rahvaarvu liigselt suurendajate suhtes ja leevendas abinõusid, kui selleks tekkisid võimalused ja vajadused.
Peaks olema väljaanne "Kasvu piirid" (Rooma klubi väljaanne?
!
!!!  /   20:22, 11. sept 2018
Aga omal ajal USA esileedi pr. Hillary Clinton käis neil Pekingis külas ja lausa süüdistas ning sõimas oma võõrustajaid, Et miks nad ei luba hiina naistel vabalt sünnitada nii palju, kui nood ise tahavad

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis