20 kommentaari

  /   20:49, 13. sept 2018
Eutanaasiat oleks tõesti vaja, et inimene saaks rahus surra.
J
Jaak  /   09:25, 12. sept 2018
Ilmaasjata. Oleks pidanud laskma sel tüübil end rahumeeli lõikuda. Eesti oleks puhtamaks saanud!
T
teenuse osutamine  /   02:37, 12. sept 2018
Olnuks tegu raske südampuudulikkuse põdejaga siis võinuski ta elektrilöögist teise ilma minna.
  /   20:51, 13. sept 2018
Jah, USAs on olnud juhtumeid kus inimene on surnud selle tasri pärast ära.
T
teadja.  /   02:05, 12. sept 2018
Kas selle taseriga peab sihtima teatud kehaosadesse, v6i otseselt vahet pole.
R
Riho   /   23:18, 11. sept 2018
See 0n politsei vägivald .Kas see inimene ohustas teisi. Vastus on ei .Inimesel peaks olema vabadus valida ,kas ta soovib elada või mitte .
V
Vanur100  /   21:32, 11. sept 2018
Milleks viriseda ja hambaid näidata?? Varsti palume,et eutanaasia oleks legaalne ja kõigile rahaliselt parim :D
  /   22:00, 11. sept 2018
Varsti palute?
T
to VANA, Uunult  /   21:17, 11. sept 2018
Mina virisen sinu õigekirja peale.
M
Mida tähendab   /   21:59, 11. sept 2018
"to VANA"?
H
huudisimelik  /   21:01, 11. sept 2018
Kudas see vedru sinna pistuli sisse tagasi topitakse?
E
ei topitagi  /   21:22, 11. sept 2018
see on ühekordne kassett, pannakse uus sinna otsa
V
VANA  /   20:52, 11. sept 2018
eesti inimene viriseb küll riigi peale,politsei peale.kas ongi üldse asja ja valdkonda mille peale ei ädaldada,või on siia komentaariumisse on kogunenud virisejad ja ädavaresed
J
jajah  /   19:41, 11. sept 2018
eriti veel siis päästavad kui inimesel süda haige, karu ka eemaldas mesilasel juuksekarva ja mis välja tuli?
M
mitte  /   19:30, 11. sept 2018
ainult eutanaasia, vaid ka surmanuhtluse peaks taastama.
E
Eutanaasia  /   19:19, 11. sept 2018
On tarvis legaliseerida!
Kas politsei aitab ka inimestel elu korda saada? Sekkute küll aga kas te ka muud teete? Edasi on teil ju ükskama neist inimestest.
Te ei tea miks nad seda teevad, inimesed on õnnetud ja ummikus eesti elust, see mis eestis toimub ei ole päris võrdväärne sellega mis tegelikult arenenud ühiskonnas peaks olema. Töötav inimene peaks näiteks olema oma töötasust suuteline looma pere, pidama seda üleval, elama inimesele kohaselt, eesti riigi suhtumine aga on selle teinud võrreldamatult raskemaks võrreldes paljude teiste euroopa riikidega. Selles on tegelikult põhjus - riigivalitsemine on selle põhjuse nimetaja.
M
Mida  /   19:28, 11. sept 2018
te süüdistate kogu aeg riiki.Tehke töökoht ning makske palka niipalju kui tahate.Alati ootate,et teised peaksid suuri palku maksma ning kõik ette-taha ära tegema.
S
sa   /   19:31, 11. sept 2018
jutukese ikka läbi lugesid? oleks pidanud veel ennast lõikuda laskma? milles politsei süüd näed?
R
riigivalitsemine on  /   19:35, 11. sept 2018
ainult üks pool, teine pool on inimese vaba tahe, ju ta siis tahab niimoodi vireleda, kui ei siis oleks juba ammu tekitatud uus revolutsioon, kuid näib et eesti inimesele kohe meeldib kui teda lüpstakse ja veel igatpidi.
N
No aga revolutsioon  /   21:13, 11. sept 2018
Ju surutakse kohe kaaskodanike poolt maha. Minu arusaam on, et isegi kui keegi püüab midagi tõsisemat algatada siis on oponendid justkui kadedad ja sooviks ise seda algatust siis juhtida, nagu see naabrikadedus vms, isegi kui mõte liigub samas suunas siis on eestlasele omane kadedus, et keegi teine seda teeb ja siis hakatakse lampi kaikaid kodaratesse loopima.
Ühtsust ei ole.
Võib ju palkadega koonerdavaid ülemusi lintšida aga siis istud 10a vangimajas ja kas rahvas oleks sinu poolt? Ei ole ju.
Rahva algatus on olematu. Lisaks näiteks kui moodustuvad kusagil huvigrupid, imbub sinna sisse reetjaid kuid tegelikult võiks seal gruppides olevad ühel meelel olevad inimesed vajadusel tegutseda ka igapäevaelus nende sõpradeks olevate reetjate vastu, eestlane seda aga ei tee, pigem vaatab pealt kuidas tema enda põhimõtted kannatavad aga oma niiütelda sõpru ka välja ei anna, et seeläbi algne algatus saaks edasi toimida.
Ja kui eutanaasiast on jutt siis see ei meeldi paljudele - miks? Ega keegi ju ei sunni. Mulle ei ole näiteks mitte keegi kunagi ütelnud, et ta mind armastab või keegi ei ole mulle ütelnud, et olen oluline või vajalik. Olen tavaline inimene, vaeste vanemate laps, mul ei ole näiteks võimalik omale suuri laene võtta millega oma firmasid luua vms, sellesmõttes ei ole inimesed võrdsed, sa võid tahta kuipalju kuid kui sul ei ole võimalusi siis tahtest ei piisa. Ja ma leian, et inimesel peab olema väärikas võimalus lahkuda, täiskasvanud inimene peab saama selle võimaluse, mitte kuskil hämaras seda teha vaid atesteeritult, kui ta tunneb, et ta lihtsalt ei taha enam eksisteerida, kui tal ei ole siin maailmas midagi mille nimel elada siis miks peaks kellegi teise heaks rabama? Õigemini, kes saab sundida teda selleks või kohustada teda elama kui see on tema otsus? Ma arvan, et vastumeelsed peaks siis olema ka kohustatud aitama neid õnnetuid paremale järjele, neid kasvõi moraalselt toetama. Vastaseljuhul ma leian,e t mingi maasturivend kuskilt Viimsi l0llidekülast ei ole see, kes ütleb, et inimene on kohustatud elama, selleks, et temal oleks muretu äraolemine. Sellised vastased on ise ka enamasti need, kes tarbivad nende õnnetute arvel paljusid ressursse - lõhuvad peresid ja inimesi, tekitavad majanduslikku suurt klassivahet jne. Ühiskonna tugevuse määrab ikka keti kõige nõrgem lüli ja kui ühiskonnas teatud grupp surub mõned lülid piiripeale siis katkeb ikka kett tänu sellele.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis