Kaks endist politseitöötajat peavad Põhja prefektuuri kaalude kontrollpingi kadumise pärast Harju maakohtu (pildil) ette astuma. 

Väidetavalt avastati mullu septembris, et Põhja prefektuuri motokuurist on kaduma läinud pink, millega kontrolliti kaalude töökorras olemist ja mõõtetäpsust. Kadumise asjaolusid hakkas selgitama sisekontrollibüroo. Kaalude kontrollpingi motokuurist äraviimisega seostati politseinikke Urmast ja Meelist, kellele esitati kahtlustus.

Nüüd on uurimine lõppenud ja kriminaalasi saadetud Harju maakohtusse. Meelist kahtlustatakse omastamist käsitleva paragrahvi järgi,  Urmast aga temale kaasaaitamises. Omastamise eest kohtus süüdimõistmise korral saab määrata rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistuse.

Jaga artiklit

9 kommentaari

Õ
Õiguskaitseorganid(grupeering-bande) koordineeritud koostöös ei otsi! AGA hulkuvad! SariMõrvarid-Sadistid, piinu nautivad julmurid, seksuaalperverdid ja seksuaalkurjategijad , kes rahuldust saavad teiste inimeste piinadest, jätkuvalt vabaduses.  /   00:31, 13. sept 2018
Need Elukad kasutavad minu peal Piinamismeetodit unetus, see on teada ladina keeles kui tormentum insomnia.
§ 89. Inimsusvastane kuritegu
Süstemaatilisel viisil või massiliselt ja riigi, organisatsiooni või grupi õhutusel või juhtimisel toimepandud inimõigustest ja -vabadustest ilmajätmise või nende õiguste ja vabaduste piiramise eest, samuti tsiviilelanike tapmise, piinamise, vägistamise, neile tervisekahjustuse tekitamise, nende sunniviisilise ümberasustamise, väljasaatmise, prostitutsioonile sundimise, neilt alusetult vabaduse võtmise või muu väärkohtlemise eest - karistatakse kaheksa- kuni kahekümneaastase või eluaegse vangistusega.
LOOMAD,Sari- Mõrvarid, piinajad,maniakid, sotsiopaadid ja psühhopaadid ikka veel vabaduses.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis