Vangla. Pilt on illustratiivne (ARNO SAAR)

Lasnamäe noortekamba juht mõisteti vangi. Poissi on varem kolmel korral väärteokorras karistatud, nüüd määrati talle üheksa kuu pikkune vangistus.

Noormehe paturegister on pikk. Ta viibis ajutiselt Tapa linnas asuvas Maarjamaa Hariduskolleegiumi Valgejõe õppekeskuses (vanasti tuntud kui Tapa erikool) ning seal oli tal mitmeid konflikte kaasõpilastega. Mitmel korral läks ta kaaslastele rusikatega kallale. Veel varastas ta ühelt koolikaaslaselt ära mobiiltelefoni. Noormees on väiksemaid vargusi teinud ka mitmest poest. 

Lisaks kohtuotsuse kandmisele tuleb süüdimõistetul tasuda ka menetluskulud 750 eurot.

Jaga artiklit

35 kommentaari

?
???  /   10:02, 13. sept 2018
Las ma arvan ära. Kuna vanglates valitseb ruumipuudus ja on vaja uusi vastu võtta, siis tuleb vanad kiiremini eest ära saata.
Oletan, et küllap vabastataksegi temagi ennetähtaegselt. Ja administratsiooni vabastustaotluses seisavad traditsioonilised laused. Et isik saab aru oma süüst ning kahetseb, et ta on asunud paranemise teele ning et ta peab end eeskujulikult ülal.
)
) kuud kõigest?  /   19:21, 12. sept 2018
Seega suveks on boss jlle väljas. Nii kaua juhuvad kampa asepealikud kes on vabaduses. Ha-ha-ha-ha-haa Vanasti mestikus läänes kuulutati selliseid lindpriiks ja see tähendab , et iga relva omav aus kodanik võis sellistele kuuIi ke r r e kihutada.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis