Eesti üks rikkamaid ettevõtjaid, endise metsatööstuskontserni Sylvester üks omanikest, Kaido Jõeleht on jaganud osa oma varast lastele, Äripäeva hinnangul on näiteks kolmel vanemal tütrel vara umbes 4 miljoni euro väärtuses.

Kui seni oli Kaido Jõeleht kaasanud oma tütred esimesest kooselust ettevõtte juhtorganitesse – Juulika Vahter, Mari Verrev ja Teele Jõeleht on Kaamos Groupi ja Kaamos Kinnisvara nõukogu liikmed –, siis alates eelmise aasta 22. detsembrist omavad nii nemad kui Kaido Jõelehe lapsed teisest kooselust tükikest Kaamos grupist, krijutab Äripäev.

Kaido Jõelehe vara väärtuseks hindab Äripäev 103,6 miljonit eurot, millega ta on veel ilmumata tänavuses Rikaste TOPis 22. kohal. Tema lastel oleva vara väärtus on igal ühel 4 miljonit eurot. 

Emaettevõtte Kaamos Holdingu suurem osanik on jätkuvalt Kaido Jõeleht, talle kuulub füüsilise isikuna 40 protsenti ettevõttest.

Refereeritud artikli täisteksti loe Äripäevast. 

Jaga artiklit

14 kommentaari

!
!!!  /   17:11, 12. sept 2018
Igatahes märksa targem ning elukogenum mees kui oli Shakesperare surematu kuningas Lear. Too jagas teatavasti kõik oma tütarde vahel ära. Too härra aga vaid ümbes kümnendiku.
Teiseks aga on vaja, et lapsed õpiksid ise kah rahaga ümber käima ning äri ajama. Ja maksaksid vigade korral ka kooliraha. Sest mis juhtub siis, kui eluvõõras võsuke äkitsi suured miljonid pärib, ise aga ärist midagi ei tea? Kulutab niisama? Selliseid näiteid on USA-st teada päris palju.
T
töölised  /   15:28, 12. sept 2018
Sylvesteris metsalõikajad pidid olema väikeettevõtjad ja maksma maksud ise,bensiini ostma ise,saed ostma iga aasta uued.Sylvesteri omanik kooris mitu nahka.Häbi peaks tal olema.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis