2
fotot

Kell pool kolm öösel üles! Kaks trenni! Imeteraapiad! Hollywoodi täht Mark Wahlberg avaldas sotsiaalmeedias oma hullumeelse päevaplaani.

47aastane näitleja on kadestamisväärselt musklis, kuid ta ei varja, et näeb võimsa füüsise nimel lausa üleinimlikult vaeva. Mark jagas Instagramis oma tüüpilist päevaplaani, millest selgus, et ta alustab päeva juba siis, kui kõik teised magusat und magavad - kell pool kolm öösel!

 
 
 
View this post on Instagram

Had to recover these last two days and now ready to hit it hard once again. #recovertoperformbetter @performinspired @drchristophervincent

A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg) on

Esimese trenni teeb Wahlberg juba õige pea, olles palvetanud ja keha kinnitanud. Teine trenn jääb pärastlõunaks, ent vahepeal jõuab Mark asjatoimetuste kõrvalt ka golfi mängida. Vahepeal kosutab superstaar end krüo- ehk külmaravikambris. 

Oma aja nõuavad töö ja neli last - pole siis ime, et juba kell pool kaheksa õhtul on Wahlbergil uneaeg ...

Jaga artiklit

3 kommentaari

U
Uuno  /   16:10, 13. sept 2018
pole midagi erilist, ainult kellaaeg on nihkes oma kolm tundi ja küsimus millal ta näitleb?
N
NO mida imet siis...  /   18:16, 12. sept 2018
...tavalise inimese tavaline rööprähklemine on märksa karmim, ilma golfide, cyrokambrite ja perekonnaga veedetud ajata südapäevasel ajal. Mina jõuan alles koju õhtul pool 8, siis söögitegemine, laste koolitööd, väike jutuajamine kaasaga, järgmise päeva söök teha. Magama saan 12 pool 1 öösel ja äratuskell lärmab jälle 5 : 30. Tee järgi Mark.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis