Õhtuleht loodi kahe konkureeriva tabloidi – Sõnumilehe ja Õhtulehe liitmisel 2000 aastal. SL Õhtuleht AS kuulub 50% ulatuses Ekspress Grupp ASile ning 50% Suits Meedia OÜle. Ekspress Grupp on börsiettevõte.

Alates sellest esimesest SL Õhtulehe numbrist, mille tiraaž oli 60 510 ja, mis ilmus 3. juulil 2000. aastal on Õhtulehest saanud eestlaste armastatuim päevaleht. Juba aastaid oleme me Eesti enimloetud tabloidleht.

Konkreetseid lugejanumbreid võite näha sihtgrupi ja statistika alt.

Õhtuleht on Eesti ainus tabloidväljaanne ja ei häbene seda. Õhtulehe peatoimetaja Väino Koorberg on öelnud, et Õhtuleht vaatleb maailma lahtiste silmadega. Me ei soovi endale võtta õpetaja, sundija või kasvataja rolli. Me tahame olla inimesele heaks seltsiliseks teekonnal läbi iseenda ja maailma. Kõik, mis on kirjas meie veergudel, tuleb inimestelt ja on määratud inimestele. Kõik, mida teevad inimesed, peab pakkuma huvi meie ajalehele. Niisama lihtne ja keeruline see tabloidleht ongi.

Õhtulehe edu taga peitub mitmekülgne, professionaalne ja oma tööd armastav meeskond. Toimetuse empaatiavõime on see, mis aitab iga päev leida meie tavalisest maailmast killukesi, mis muudavad päeva eriliseks, muudavad Eesti inimeste elu paremaks või toovad kiiresse ja kalki argipäeva inimlikkust.

Õhtulehe suure ja mitmekülgse lugejaskonnani on leheveergude kaudu võimalik jõuda ka teistel Eesti ettevõtetel. Õhtuleht on suurima üksikmüügiga päevaleht Eestis. Iga nädal jõuab leht jaemüügis kümnete tuhandete inimesteni ja Õhtulehel on 37 000 tellijat. Meie lugeja reageerib emotsioonile, ostes või tellides meie ajalehe.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis