Viimased postitused

Deivil Tserp | Mart Seim liigub OM-medali kursil

00:05, 12. november 2018
Esmalt pöördun tõstmise olümpiavõitja Jaan Taltsi poole. Lugupeetud spordikorüfee, palun ära loe seda kommentaari – kirjatükiga tutvudes võib su vererõhk tõusta ja välistatud ei ole ka pöördumatud terviseprobleemid!
0

Ville Arike | Uus nurk: miks vajab korvpallikoondis tulemust

08:45, 5. november 2018
Eesti Korvpalliliit andis mõni kuu tagasi Euroopa katusorganisatsioonile ametlikult teada, et soovib korraldada 2021. aasta Vana Maailma meistrivõistluste finaalturniiri ühte alagruppi. Kõik on tore, julge pealehakkamine on pool võitu, aga on siiski üks detail, millele tasub tähelepanu pöörata.
0

Pluss, miinus, ennustus | Kalevi vägev võit, vutimeeste laatsaret, mida suudab Mart Seim MMil?

08:30, 5. november 2018
Õhtulehe sporditoimetus vaatab tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 5. novembri valik.
0

Deivil Tserp | Eesti aasta sportlaste valimine tuleb põnev

19:30, 28. oktoober 2018
Eesti aasta nais- ja meessportlase valimine tekitab pahatihti kirgedemöllu. Pärast tulemuste selgumist on ikka keegi kas otse või läbi lillede mõista andnud, et lõpplahendus polnud õiglane. Kui olemasolevat reglementi ei muudeta, kuuleme tänavugi pettumusnoote.
2

Pluss, miinus, ennustus | Jalgpallikoondise võlu ja valu, mida suudavad maadlejad MMil?

00:05, 22. oktoober 2018
Õhtulehe sporditoimetus vaatab tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 22. oktoobri valik.
0

Deivil Tserp | Välistreener = sundvalik

19:28, 21. oktoober 2018
Viimasel ajal on Eesti sportlased uutele jahimaadele läinud lausa karjakaupa: mitmevõistleja Karel Tilga jätkab tippupürgimist USAs, maailmamere taha siirdusid ka ujujad Kertu Ly Alnek ja Sigrid Sepp, kettaheitja Martin Kupper ja kuulitõukaja Kristo Galeta alustasid koostööd islandlase Vesteinn Hafsteinssoni ning vasaraheitja Anna Maria Orel rootslase Stellan Kjellanderiga.
0

Andres Sõber: tere tulemast argipäeva, Tartu! TTÜ peaks neile viiest mängust neli ära taguma

15:59, 17. oktoober 2018
Viimase kolme aastaga langes Tartu komanda raskesse olukorda, umbes nagu meie Tarvas. Ainukesed, kes päästsid, olid Tartu ülikool ja natuke ka Tartu linn. Ülikool ei suutnud rasket koormat vedada ja minu arust tegid nad õige käigu – aitab küll kallipalgaliste mängijate toomisest ja teeme noortevõistkonna!
4

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis