Viimased postitused

Andres Sõber | Eesti korvpalliliiga vajaks suurt reformi

20:33, 14. november 2018
Sellisel kujul Eesti meistrivõistluste pidamine on ennast ammendanud. Meil on ainult kuus meeskonda, koos Valgaga seitse. Nüüd oleks vaja midagi välja mõelda. See mõtlemine on väga lihtne - võistkondade arvu tuleb suurendada.
6

Deivil Tserp | Mart Seim liigub OM-medali kursil

00:05, 12. november 2018
Esmalt pöördun tõstmise olümpiavõitja Jaan Taltsi poole. Lugupeetud spordikorüfee, palun ära loe seda kommentaari – kirjatükiga tutvudes võib su vererõhk tõusta ja välistatud ei ole ka pöördumatud terviseprobleemid!
0

ARVUSTUS | „Sneguri armastus oli õuna nägu“ – tulevärk jõulude ajal

13:51, 9. november 2018
Tõsi, tulevärk on mõtteline ja verbaalne, ehkki säriseb kui säraküünal. Sest Eduard Tüür proosat kirjutades teisiti justkui ei saa, kui peab loopima mõtteuperpalle ja -kukerpalle üksteise otsa. Sestap on tekst tihe, lugejale hingamispause ei lubata ning võib hingeldama võtta.
0

FILMISAADE „DUUBEL“ | Sellist Teise maailmasõja põhjal vändatud filmi pole sa kunagi varem näinud!

11:43, 9. november 2018
Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.
0

„Elavate surnute“ sarjast lahkunud Andrew Lincoln naaseb kolmes täispikas filmis

11:22, 5. november 2018
Juulikuus jahmatas menuka teleseriaali „Elavad surnud“ staar Andrew Lincoln kõiki fänne uudisega, et tema tegelaskuju Rick Grimes jätab sarjaga peagi hüvasti. Käimasoleva üheksanda hooaja viiendas episoodis astuski Rick rambivalgusest välja, lubades enam mitte kunagi tagasi tulla. 
0

Ville Arike | Uus nurk: miks vajab korvpallikoondis tulemust

08:45, 5. november 2018
Eesti Korvpalliliit andis mõni kuu tagasi Euroopa katusorganisatsioonile ametlikult teada, et soovib korraldada 2021. aasta Vana Maailma meistrivõistluste finaalturniiri ühte alagruppi. Kõik on tore, julge pealehakkamine on pool võitu, aga on siiski üks detail, millele tasub tähelepanu pöörata.
0

Pluss, miinus, ennustus | Kalevi vägev võit, vutimeeste laatsaret, mida suudab Mart Seim MMil?

08:30, 5. november 2018
Õhtulehe sporditoimetus vaatab tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 5. novembri valik.
0

FILMISAADE „DUUBEL“ | Kas Freddie Mercury oleks uhke... või tunneks häbi?

14:38, 2. november 2018
Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.
0

ARVUSTUS | „Bohemian Rhapsody“ on filmina absoluutselt ebavajalik, aga...

12:43, 1. november 2018
Ei ole mingit kahtlust, et legendaarne Queen on muusikaajaloo üks olulisemaid (kui mitte see kõige-kõigem) bände eales ning siinkohal ei saa kogu seda vastutust asetada vaid ühe, vaid nelja üliandeka mehe õlgadele. Seega võiks ju loota, et kollektiivi elust jutustav linateos teeb neile ainult au… eks?
0

Andres Sõber: Tallinna Kalev/TLÜ võiks praeguse seisuga Eesti-Läti liiga finaalturniirile pääseda

14:07, 31. oktoober 2018
Kui oletame, et Kalev/Cramo, Riia VEF ja Ventspils saavad Eesti-Läti korvpalliliigas kõik finaalturniirile, siis ülejäänutest on mulle kõige selgema mulje jätnud Tallinna Kalev/TLÜ. Nende võidud on olnud napid, aga need lähevad siiski võiduna kirja. Nende vanker veereb praegu normaalselt ja praegu pakuksin viimase finaalturniirile pääseja kandidaadina välja just Kalevi.
0

Kuidas endised riigivanemad Pätsi kritiseerisid

00:01, 30. oktoober 2018
Täna 1936. aastal andsid neli endist riigivanemat riigivanem Konstantin Pätsile üle märgukirja, milles seisis, et riiki valitsetakse juba aastaid puuduliku õigusliku korraga. Pole ju ka teada, millal Päts kavatseb normaalse olukorra taastada. Võimud keelasid märgukirja avaldamise Eestis. See trükiti Helsingin Sanomates ja kihvtise ülevaate tegi ka Leningradis ilmunud kommunistlik Edasi.
8

Deivil Tserp | Eesti aasta sportlaste valimine tuleb põnev

19:30, 28. oktoober 2018
Eesti aasta nais- ja meessportlase valimine tekitab pahatihti kirgedemöllu. Pärast tulemuste selgumist on ikka keegi kas otse või läbi lillede mõista andnud, et lõpplahendus polnud õiglane. Kui olemasolevat reglementi ei muudeta, kuuleme tänavugi pettumusnoote.
2

Kuidas Narva nooruk olevat kardinaliks saanud

18:27, 28. oktoober 2018
„Õnnetu armastus Eesti tütarlapsesse tegi õigeusklikust koolipoisist kardinali,“ avab Uudisleht 28. oktoobril 1933 oma sensatsioonilise loo.
0

FILMISAADE „DUUBEL“ | Unustage mardi- ja kadripäev, õudusfilme vaatame ikka halloweeni ajal!

12:20, 26. oktoober 2018
Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.
4

ARVUSTUS | „Halloween“ ehk Mitu korda peab üht ja sama meest maha lööma!

11:58, 25. oktoober 2018
John Carpenteri poolt sünnitatud filmiseeria William Shatneri maskiga varustatud tummast külmaverelisest sarimõrtsukast Michael Myersist on iga-aastaselt halloweeni-aegsetel õudukaõhtutel au sees. Tänavu ei pea vanu osi uuesti üle vaatama, sest kinosaalid vallutatakse vanade tuttavate nägude poolt. Jah, Michael Myers on jälle tagasi ning seda juba (üheteist)kümnendat korda. Või teist, kui kõnealust filmi uskuda.
0

ARVUSTUS | „Haunting of the Hill House“ on kõige malbem õudukas, mida eales nähtud

13:32, 22. oktoober 2018
Iga teatud aja tagant roomab Netflixi tapeedi vahelt välja järjekordne ilmaimest seriaal, mis ülemaailmselt elevust tekitab ning mida hakatakse ülistama kui Jeesuse järgmist tulekut. „See on parem kui viilutatud leib“, öeldakse, kui jutuks tulevad „Narcos“, „Stranger Things“, „Daredevil“, „Black Mirror“ ja teised. Nüüd räägitakse sama õudussarja „Haunting of the Hill House“ kohta.
0

Pluss, miinus, ennustus | Jalgpallikoondise võlu ja valu, mida suudavad maadlejad MMil?

00:05, 22. oktoober 2018
Õhtulehe sporditoimetus vaatab tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 22. oktoobri valik.
0

Kuidas terroristid tahtsid Eesti riigijuhte tappa

21:04, 21. oktoober 2018
Omal ajal Eesti rahvusfašistide kogu asutanud, aga sealt varsti välja heidetud kohtualune Joosep Meibaum seletas 1935. aasta septembri lõpus sõjaringkonnakohtus, kuidas ta koos kohtualuse Jaan Lukuga arutanud, mismoodi tappa riigijuhte.
8

Deivil Tserp | Välistreener = sundvalik

19:28, 21. oktoober 2018
Viimasel ajal on Eesti sportlased uutele jahimaadele läinud lausa karjakaupa: mitmevõistleja Karel Tilga jätkab tippupürgimist USAs, maailmamere taha siirdusid ka ujujad Kertu Ly Alnek ja Sigrid Sepp, kettaheitja Martin Kupper ja kuulitõukaja Kristo Galeta alustasid koostööd islandlase Vesteinn Hafsteinssoni ning vasaraheitja Anna Maria Orel rootslase Stellan Kjellanderiga.
0

FILMISAADE „DUUBEL“ | Film, mille tõttu me keset seanssi kinosaalist välja kõndisime

17:08, 19. oktoober 2018
Teie ees on „Duubel“ – Õhtulehe iganädalane filmisaade, kus soovitame, mida hetkel kinno vaatama minna ning millistest linateostest peaks kauge kaarega mööda käima.
0

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis