ILM TALLINN

13°
E 24.09
11 °
T 25.09
8 °
K 26.09
9 °
N 27.09
12 °

Horoskoop

aries

Jäär

Tööasjus võid ummikusse joosta juhul, kui oled kangekaelne ega võta kuulda targemate soovitusi. Väldi eelarvamuslikku suhtumist.
taurus

Sõnn

Sa ei pruugi end mugavalt tunda, kui satud võõrasse seltskonda. Tagasihoidlikkus või sisemine ebakindlus takistab sind vestlusi alustamast.
gemini

Kaksikud

Pereliikmed võivad sulle esitada ebamugavaid küsimusi või võtta sinu eraelu suhtes kriitilisi seisukohti. Ära lase teiste subjektiivsel arvamusel end rööpast välja viia.
cancer

Vähk

Keeruline päev juhul, kui su töö eeldab klientidega suhtlemist või intensiivset asjaajamist. Viisakas suhtlemine on täna kuidagi eriti väsitav.
leo

Lõvi

Lõbutsemine sind täna ilmselt ei paelu. Või siis tundub, et oled sellele viimasel ajal liiga palju raha kulutanud ning oleks õige aeg kokkuhoidlikumat joont hoida.
virgo

Neitsi

Merkuuri ja Saturni kvadraadi mõjul võid olla väga kriitiline ja detailidesse kinni jääda. Välistatud pole ka see, et vanemad noomivad sind kui last, ehkki sa ammu juba suur oled.
libra

Kaalud

Kunagi ammu läbi elatud täbarad juhtumised võivad praegu meenuda ning su tegutsemist pidurdada. Ära pelga – nüüd oled sa ju palju targem ja osavam kui siis!
scorpio

Skorpion

Raha sa kergekäeliselt välja ei käi, peale võib tulla lausa koonerdamishoog. Ehk loobud mingile üritusele või külla minemast seetõttu, et vältida rahalist väljaminekut.
sagittarius

Ambur

Töökaaslaste ettepanekud või ülemuse ootused teevad sind pahuraks. Ilmselt ei mõtle sa nendega sarnaselt ning seetõttu pole ka kuigi koostööaldis.
capricorn

Kaljukits

Kui pead täna midagi õppima, nõuab see suuremat vaeva. Faktid ei taha kuidagi meelde jääda. Kimbatusse võid sattuda, kui pead õpetaja rollis õppijate küsimustele vastama.
aquarius

Veevalaja

Keegi sõpradest-tuttavaist võib rahalist toetust või laenu küsida, mis sind üsnagi umbusklikuks muudab. Vaevalt küll, et sa täna raha välja käia söandad.
pisces

Kalad

Kallimaga pole kuigi lihtne ühist keelt leida. Kui ta sulle korra juba etteheitva pilgu heidab, siis ilmselt tõmbud eemale ja keskendud iseenda tegemistele.

Anekdoot

Maadleja jõudis võistlustelt koju, kuid siingi tuli oma rammu näidata, sest naise juures oli kahtlane tüüp. Atleet viskas mehikese sõna lausumata trepist alla. Kui sportlane järgmisel päeval koju tuli, ootas ees sama tüüp, ainult et käsi oli tal kipsis. Maadleja ei laskunud vestlusse ja viskas ta sedapuhku aknast välja. Kolmandal päeval nägi ta jälle seda meest oma naise juures, kusjuures ka jalg oli lahases. Atleet vihastas: "Tohoh põrgut, kas te tõesti ei taipa, et mulle ei meeldi, kui käite mu naise juures."
Majasõber seadis end kohe minekule: "Miks te seda varem ei öelnud, milleks need kaudsed vihjed!"

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis